Tüm Sakaryaspor taraftarlarının merakla beklediği, çoğunluk sağlanamadığı için ilk oturumu ertelenen Sakaryaspor Olağan Genel Kurulu başladı.
Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle birçok kez ertelenen Sakaryaspor Olağan Genel Kurulu, son olarak ilk oturumunda yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmişti. Sakaryaspor bugün belli olacak 43’üncü başkanı için taraftarların merakla beklediği Sakaryaspor kongresinin ikinci oturumu yeterli çoğunluk sağlanmasının ardından heyecanla başladı. Kongrede Cumhur Genç, Uğur Akkuş, Esra Konuk Karaarslan başkanlık için yarışıyor.
ZIMBA BÜLENT YILMAZ’A TEPKİ GÖSTERDİ
Divan Başkanlığı’nı Muammer Güneş, Divan Kurulu Halil İbrahim Balcı, Ali Bektaş ve Ferruh Sezgin’den oluşan kongerede 500 polis görev alırken, aday Uğur Akkuş, Cumhur Genç ve Esra Konuk Karaarslan’ın listeleri belli oldu. Öte yandan Yaşar Zımba her seçimde konuşma yapan Bülent Yılmaz’a tepki gosterdi.
İŞTE ADAYLARIN LİSTELERİ
Cumhur Genç’in Sakaryaspor Kulübü Yönetim Listesi
YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ
1- CUMHUR GENÇ (BAŞKAN)
2- MÜCAHİT HÜNERLİCE
3- ALİ AKGÜNOĞLU
4- CEM KAPANKAYA
5- EMRE TANK
6- FATİH ALTAY
7- FATİH GENÇ
8- FARUK MERT
9- İRFAN ŞİMŞEK
10- KAMİL ÜSTÜN
11- MEHMET ECEVİT
12- MELİH DALKILIÇ
13- MURAT KAYA
14- MÜNİR RAMAZAN FİDANCI
15- NEBİ DEMİROĞULLARI
16- SEMİH ÇİFTÇİ
17- SEMİH ŞAHİN
18- SERCAN DAMAR
19- SERCAN ERKAN
20- SERCAN KOCASAKAL
21- SEZAİ ÇETİN
22- TAYFUN ZEKİ
23- TAYYAR ÇELİK
24- TEZCAN DEMİR
25- ÜNAL DAĞHAN
26- ERDEM ERCAN
DENETİM KURULU
1- OLCAY MERİÇ
2- MUSTAFA USLU
3- ÖZER KAYA
4- İBRAHİM BERAT KAYA
5- NUSRET OCAKÇI
6- İLYAS ŞAHİN
DİSİPLİN KURULU
1- FAİK NEZİH SİPAHİ
2- TAMER BATUBOYLU
3- OSMAN AYAR
4- OKAN ÖZDEMİR
5- İSMAİL BAKKAL
6- ATİLLA DEMİRTAŞ
SİCİL KURULU
1- HASAN TAHSİN YILMAZ
2- ALPER GÜNAYDIN
3- İSMAİL EMRE DEMİRCİOĞLU
4- CEMİL İBİŞ
5- ERDAM TANTA
6- FATİH KAYMAK
TARİH MÜZE ARŞİV KURULU
1- BURHAN SEVERCEN
2- MEHMET GÖKHAN İLTER
3- DİNÇER DİNÇ
4- MUSTAFA ÇAKMAK
5- OĞUZHAN SEVİMLİ
6- ONUR BAYCAN
BALOTAJ KURULU ASİL
1- FATİH YOKUŞOĞLU
2- HASAN PINARCI
3- ÖZCAN BERBER
4- NACİ HAYMANA
5- ZİYA TEKNECİ
6- OKAN MALCI
YÜKSEK DİVAN KURULU
UĞUR AKKUŞ’UN SAKARYASPOR KULÜBÜ YÖNETİM LİSTESİ
BAŞKAN
UĞUR AKKUŞ
YÖNETİM KURULU LİSTESİ
1- EMRE AKKUŞ
2- BARIŞ AYDİL
3- AKIN AKSAKAL
4- ADİL TANK
5- FATİH TANTAN
6- KAAN YANİK AKKUŞ
7- ALPAY NEDİM AKDİLEK
8- CEM TÜRK
9- ERKAN UYSAL
10- ŞABAN ALİ UĞUR
11- ŞAMİL BİLGİN
12- MEHMET KARA
13- SELMAN ÖZKILIÇ
14- İLHAN PEKSAN
15- MURAT İÇDUYGU
16- CEM ÖZCAN
17- İBRAHİM AYGÜN
18- NACİ GENÇ
19- AHMET DURMUŞ
20- MUSTAFA CİHAT İSKENDER
21- YÜKSEL YAVUZ
22- MURAT DİKKAN
23- ESRA ATAN
24- VEDAT KANSIZ
25- ERDAL ÇAKICI
YÜKSEK DİVAN KURULU
1- ABDULLAH ŞİRİN
2- SELAHATTİN AYDIN
3- ALİ RIZA TARLAN
4- SITKI SAKALLIOĞLU
5- MEHMET İSPİROĞLU
6- ERSEN BOSBIYIK
7- MAHMUT SERBES
8- HAYRETTİN İÇDUYGU
9- ALİ KAYABAŞOĞLU
10- NURETTİN TEPE
11- SİNAN PANTA
12- TAYLAN ÖZCAN
DENETİM KURULU ASİL
1- ELİF HEVADPAL
2- AHMET YILDIZ
3- ARZU YAVUZ
DENETİM KURULU YEDEK
1- FERDA BARIŞ
2- OĞUZ BORA
3- TEZCAN DEMİR
DİSİPLİN KURULU ASİL
1- ERSAN BOSBIYIK
2- ERCAN SÜRER
3- ENGİN SİPAHİ
DİSİPLİN KURULU YEDEK
1- METİN EKREM
2- YALÇIN SARI
3- SAMET ZURNACI
BALOTAJ KURULU ASİL
1- HÜZEYFE SOĞUK
2- SAİM SEZGİN
3- HABİB YÜCE
BALOTAJ KURULU YEDEK
1- TURGAY AYGIN
2- HÜSNÜ AK
3- FATİH ÇEKEN
SİCİL KURULU ASİL
1- ESİN KILIÇ
2- CEYHUN DEMİR YEL
3- İSMET AKDEMİR
SİCİL KURULU YEDEK
1- ÇAĞLAR TIKNAZ
2- OZAN ÖZDAĞ
3- BARIŞ ŞEN
TARİH MÜZE ARŞİV KURULU ASİL
1- ÇETİN KAYA
2- KEMAL DİKTAŞ
3- OKTAY YUNUS BALCI
TARİH MÜZE ARŞİV KURULU YEDEK
1- SERKAN KUMRAL
2- SELÇUK YILDIZ
3- EROL AYDI
Esra Konuk Karaarslan’ın Sakaryaspor Kulübü Yönetim Kurulu Aday Listesi
BAŞKAN
ESRA KONUK KARAARSLAN
BAŞKAN VEKİLLERİ
GÖZDE DİZER
MURAT EVİN
GENEL SEKRETER
YUNUS AYDEMİR
BASIN SÖZCÜSÜ
AYTEK ÇINAR
CÜNEYT KARA
HUKUK İŞLERİNDEN SORUMLU
AV. GAMZE ZEHİR
İDARİ İŞLERDEN SORUMLU YK ÜYESİ
AYHAN ÇOLAKOĞLU
MERT MUSA ELİBOL
FEDERASYON VE İSTANBUL SORUMLUSU YK ÜYESİ
UĞUR ODABAŞ
DİSİPLİN KURULU YK ÜYESİ
YUSUF ZİYA ÜLGEN
MALİ İŞLERDEN SORUMLU AS BAŞKAN
FATMA KILINÇER
SOSYAL İLİŞKİLERDEN SORUMLU AS BAŞKAN
RECEP YILMAZ
TANITIM VE PAZARLAMADAN SORUMLU YK ÜYESİ
YASMİN KORKUT
FATİH SANCAKLI
FUTBOL ŞUBESİNDEN SORUMLU YK ÜYESİ
KUBİLAY ÖZDEMİR
İDARİ İŞLERDEN SORUMLU AS BAŞKAN
HAKAN ŞEN
YURT DIŞI İLİŞKİLERDEN SORUMLU YK ÜYESİ
TAHA GÜRBÜZ
ABDULLAH MERT ÖZEKMEKÇİ
AMATÖR BRANŞLARDAN SORUMLU YK ÜYESİ
SÜLEYMAN ATEŞ
ALT YAPIDAN SORUMLU YK ÜYESİ
ENES BAYRAKTAR
MURAT PALACIOĞLU
STAD VE TESİSLERDEN SORUMLU YK ÜYESİ
VEDAT ALTINÖZ