Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 31°C
Parçalı Bulutlu

Amatör Küme maç programı

Amatör Küme maç programı
05.01.2016
414
A+
A-

Amatör Küme maç programı

Sakarya Amatör Küme’de ikincde devrenin ilk hafta programı açıklandı. 1.Amatör ve Süper Amatör Ligde ikinci devre maçları 15-16-17 ocak tarihlerinde oynanacak

Sakarya Amatör Küme’de ikinci devrenin ilk hafta programı açıklandı. 1.Amatör ve Süper Amatör Ligde ikinci devre maçları 15-16-17 ocak tarihlerinde oynanacak

SÜPER AMATÖR A GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
17-01-2016 13.00 Karaman Suni ADAPAZARISPOR YENİKENTFIRAT
17-01-2016 13.00 Ferizli FERİZLİKARADENİZ HENDEKAKOVA
17-01-2016 13.00 Kuzuluk Suni ALAAĞAÇSPOR TAŞBURUNSPOR
17-01-2016 13.00 Arifiye Kom ARİFİYESPOR ARİFİYEKALAYCI
17-01-2016 13.00 Söğütlü SÖĞÜTLÜSPOR KAYNARCASPOR
17-01-2016 13.00 Sapanca HACIMERCAN SAPANCAAKADEMİ
SÜPER AMATÖR B GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
16.01.2016 13:00 Sapanca SAPANCAGENÇLİK KIRKPINARSPOR
16-01-2016 13.00 Karasu Suni KARASUYALI FERİZLİSPOR
16-01-2016 13.00 Pamukova PAMUKOVA1968 HANLIKÖYSPOR
16-01-2016 13.00 Erenler Suni ERENLERSPOR DEMİRSPOR
16-01-2016 13.00 Hacıkışla HACIKIŞLASPOR HENDEKSPOR
16-01-2016 13.00 Kuzuluk Suni ASAKYAZISPOR KARAPÜRÇEK
1.AMATÖR KÜME A GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
17-01-2016 11.00 Kuzuluk Suni ASKUZULUKSPOR KÜÇÜCEKBELDE
17-01-2016 13.00 Kırkpınar AKÇAYSPOR YILDIRIMSPOR
17-01-2016 13.00 Karasu Suni KARASUGÜVEN KARASUAZİZİYE
15-01-2016 19.30 Karaman Suni HARMANLIKSPOR SHÇEKSPOR
17-01-2016 13.00 Kazımiye KAZIMİYESPOR NURİOSMANİYE
17-01-2016 11.00 Arifiye Kom AŞAĞIKİRAZCA KIŞLAÇAYSPOR
1AMATÖR KÜME B GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
17-01-2016 13.00 Yuvalıdere LİMANDERE BEL YUVALIDERESPOR
17-01-2016 13.00 Karaaptiler KARAAPTİLERAKIN BÜYÜKDEREŞAHİN
17-01-2016 13.00 Hendek HENDEKGENÇLİK YAZLIKSPOR
Saha Yok PAMUKOVASPOR TEKSPOR
17-01-2016 13.00 Arifiye Suni KARAÇAMSPOR ÇAYKIŞLASPOR
17-01-2016 13.00 Altındere ALTINDERESPOR PAZARKÖYEĞİTİM
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
17-01-2016 11.00 Karasu Suni KUZULUKERSOY KARASUKÜLTÜR
16-01-2016 13.00 Karaman Suni HENDEKDEREKÖY YEŞİLYURTBELDE
17-01-2016 13.00 Bayat BAYATSPOR ŞEHVARMAZSPOR
16-01-2016 13.00 Arifiye Suni ASARİFYESPOR BEKİRPAŞASPOR
15-01-2016 19.30 Erenler Suni HARB İŞSPOR GARAJLARTAÇ
16-01-2016 11.00 Kuzuluk Suni KUZULUKSPOR AKYAZIAKINSPOR
1.AMATÖR KÜME D GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
Saha Yok HIZIRTEPEYENİÖZEN KUYUDİBİSPOR
16-01-2016 17.00 Erenler Suni CINARLIK GENÇLİK AKYAZIGÜCÜSPOR
16-01-2016 13.00 Ferizli GÖLKENTSPOR GEYVESPOR
17-01-2016 13.00 Çamlıca ÇAMLICABELDE HENDEKBOĞAZ
16-01-2016 13.00 Taşkısığı TAŞKISIĞISPOR ÇAYBAŞIFUADİYE
16-01-2016 15.00 Erenler Suni SARICALARSPOR KURTKÖYSPOR

 

Kaynak:sporexpres.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

bahis siteleri Betboo