Cübbeli Ahmet acil olarak ameliyat edildi.
15 okunma

Cübbeli Ahmet acil olarak ameliyat edildi.

ABONE OL
23.05.2022 21:42
Cübbeli Ahmet acil olarak ameliyat edildi.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü doktorların acil muayenesi sonucunda kalpten ameliyata alındı. İstanbul’da ameliyata alınan Ahmet Mahmut Ünlü için açıklama yapıldı.
Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü doktorların acil uyarısıyla kalpten ameliyat oldu. Kalbine dört stent daha takılan Cübbeli Ahmet’in sağlık durumunun iyi olduğu bir süre sonra sohbetlerine devam edileceği bildirildi.

Cübbeli Ahmet’in sosyal medya platformu Twitter hesabından paylaşımda bulunuldu. Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Cübbeli Ahmet Hoca, kalp rahatsızlığından dolayı başarılı bir operasyon geçirdi.

Daha önce 2006 yılında baypass olmuş, daha sonra 2008 yılında iki stent takılmış ve 2018 yılında da tekrar iki stent takılmıştı. Geçtiğimiz hafta Ankara’da bulunduğu sırada bir gece yürek ağrısı hissedip hastaneye müracaat etmiş, TOBB ETÜ Hastanesi’nde âcil olarak muayene edilmiş ve İstanbul’a döndüğünde mutlaka doktorlara görünmesi gerektiğini söylemişlerdi.

Bunun üzerine Prof. Dr. Bilal Boztosun ve ekibinin müdahalesiyle bir operasyon daha gerçekleştirildi.

Kalp damarları doktorların tâbiriyle taş gibi sertleştiği için operasyon bir buçuk saat kadar sürdü. Yorucu ve ağrılı geçen operasyon neticesinde dört stent daha takıldı ki bunların ikisi çok zorunlu olup diğer ikisi ise tıkanmaya başlamış olduğu için ileriye yönelik düşünülerek yerleştirildi.

Hocaefendi, bu süreçte siz sevenlerinden sohbetlerin ve hizmetlerin devâmı için duâlarınızı beklemektedir. Salı günü Şifâ-i Şerîf dersini inşâallâh kısa da olsa yapmaya çalışacaktır.
Perşembe günü saat 21:15’te HAYDER merkezinde sohbetlere inşâallâh başlanacaktır. Bu vesîle ile Prof. Dr. Bilal Boztosun Beyefendi ve ekibine bir kez daha teşekkürlerimizi arz eder, Allâh-u Teâlâ’dan kendilerine sıhhat-ü âfiyetle daha nice insanlara hizmet etme imkânı vermesini niyâz ederiz. Âmîn!”

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r