Veysel Kerem Kolsuz askeri birliğine teslim oldu..
35 okunma

Veysel Kerem Kolsuz askeri birliğine teslim oldu..

ABONE OL
30.10.2021 09:13
Veysel Kerem Kolsuz askeri birliğine teslim oldu..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ACEMİ BİRLİĞİNE TESLİM OLDU.

Kışlaçay Mahallemizin sevilen gençlerinden  Veysel Kerem Kolsuz, vatani görevini yapmak üzere Kütahya’ya gitti. Yakınları tarafından uğurlanan KOLSUZ, HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI / KÜTAHYA / MERKAZ Komutanlığı’na teslim oldu.

Kışlaçay Mahallesinin  sevilen gençlerinden Veysel Kerem Kolsuz asker oldu. Acemi birliğini HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞINDA yapacak olan KOLSUZ, perşembe günü birliğine teslim oldu. Ailesi, akrabaları ve dostları tarafından evinin önünden uğurlandı.
Heyecanlı ve gururlu olduğu görülen KOLSUZ, vatani görevini en iyi şekilde yerine getireceğini dile getirdi. Sevdikleriyle vedalaşan VEYSEL KEREM KOLSUZ, “Şimdi vatan borcumuzu ödemek, ülkemize faydalı olmak zamanı. Askerliğimi yapıp, görevlerimi yerine getirip geri döneceğim inşallah” dedi.

Kışlaçay Medya Olarak Kutsal vatan görevi için Peygamber ocağına giden kardeşimiz VEYSEL KEREM KOLSUZ’a  hayırlı vazifeler diliyorum. Güle güle gitsin. güle güle gelsin. Şimdi nöbet sırası onlarda. Ne mutlu onlara çakı gibi asker olmuşlar. Ne mutlu evlatlarını büyütüp asker eylemişler.

Zafer Omay / kislacay.com

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.