Ahmet Bağ Açıkladı..”Detay TV”geliyor..
6 okunma

Ahmet Bağ Açıkladı..”Detay TV”geliyor..

ABONE OL
07.06.2021 19:17
Ahmet Bağ Açıkladı..”Detay TV”geliyor..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuruluş çalışmalarını bitirdiklerini söyleyen deneyimli televizyon yayıncısı Ahmet Bağ, Temmuz ayında yayına geçebileceklerini söyledi.

Detay TV ile ilgili bilgi veren yayın koordinatörü Ahmet Bağ, gazeteci Mustafa Gümüşel ile güç birliği yapacaklarını, gazete haberciliği ile televizyon yayıncılığını internette buluşturacaklarını söyledi.  Bağ, “İletişimde değişen yeni teknolojilerin sonucu, toplumda televizyon izleme ve gazete okuma alışkanlıkları değişmiştir.
Yeni medya adı altında internetten yapılan dijital gazete ve televizyon yayıncılığına ilgi hızla artmaktadır. Biz de bu noktadan yola çıkarak, iki yıl önce internet üzerinden Ada TV olarak başladığımız yayıncılığa, bazı önemli gerekçelerle uzunca bir süre ara vermiştik. Bu süre zarfında elde ettiğimiz yeni bilgiler ve tecrübelerle, yine internet üzerinden Detay TV ile televizyon yayıncılığına kaldığımız yerden devam etme kararı aldık” dedi.
Tam bir televizyon yayıncılığı mantığı ile hareket edeceklerini söyleyen Bağ, güncel haberlerin yanı sıra, tartışma, değerlendirme ve bilgilendirme programları ile Sakarya’da yayıncılığa yeni bir soluk getirmeyi heflediklerini dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.