Site Rengi

DOLAR 6,7153
EURO 7,5116
ALTIN 376,39
BIST 108.020
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 21°C
Gök Gürültülü

Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
31.10.2015
434
A+
A-

Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
geyve-cumhuriyet-bayrami-kutlamalari-2015- (32)Geyve’de Cumhuriyetin 92.yılı coşkuyla kutlandı.

Geyve Atatürk Ortaokulunun bahçesinde düzenlenen kutlama programına; Kaymakam İlyas Memiş, Garnizon Komutanı Raşit Gökhan Çivek, belediye başkanı Sayın Murat Kaya, Milli Eğitim Müdürü mehmet Salih Canbal, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Geyve kaymakamı İlyas Memiş, Garnizon Komutanı Raşit Gökhan Çivek, belediye başkanı Sayın Murat Kaya halkın ve öğrencilerin bayramını kutladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra Kaymakam İlyas Memiş, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı. Ortaokul ve liseli öğrenciler şiirlerini okudu.

Geyve Atatürk Ortaokulu , Geyve Ortaokulu öğrencileri, Geyve Derneği üyeleri Geyve Yöresi oyunlar sergilediler. Geyve Halk Eğitim Müdürlüğü karate gösterisi yaptı. Geyve METEM’in Mehter Takımı öğrencileri, söyledikleri kahramanlık marşlarıyla seyirciyi coşturdu.

ÖDÜL TÖRENİ

Geyve Milli Eğitim Müdürlüğünün öğrenciler arasında düzenlediği “ Atatürk ve Cumhuriyet konularında İlkokullarda resim, ortaokullarda şiir ve lise öğrencileri arasında kompozisyon ve Cumhuriyet koşusu kros  yarışmalarında derece alan öğrencilere ödüllerini; kaymakam İlyas Memiş, Garnizon Komutanı Raşit Gökhan Civek ve belediye başkanı Murat Kaya verdi.

  1. Olan öğrenciler

-Resim yarışması birincisi Cemal Gürsel ilk okulu öğrencisi  Mustafa Onuralp Demirok.
-Liselerde şiir yarışması birincisi Geyve METEM öğrencisi Kader Ergün.
-Ortaokullarda kompozisyon yarışması birincisi Osmangazi Ortaokulu öğrencisi  Atakan Kabataş.

-İlkokullar arası Kızlar Cumhuriyet koşusu kros yarışması birincisi Geyve Ortaokulu öğrencisi Perihan Taşkın.

-İlkokullar arası Erkek Cumhuriyet koşusu kros yarışması birincisi Atatürk ilkokulu öğrencisi  Çağatay Güler,

-Ortaokullar arası Kızlar Cumhuriyet koşusu kros yarışması birincisi Osmangazi Ortaokulu öğrencisi Havvanur Kahya,

-Ortaokullar arası Erkekler Cumhuriyet koşusu kros yarışması birincisi Geyve Ortaokulu Doğukan Karabulut,

-Liseler arası Kızlar Cumhuriyet koşusu kros yarışması birincisi METEM’den Şeyma Karasu,

-Liseler arası Erkekler Cumhuriyet koşusu kros yarışması birincisi  Anadolu Sağlık Meslek lisesi öğrencisi Hakan Kaymakçı.
2.Olan Öğrenciler:

-İlkokullarda  resim yarışması ikincisi Kazımpaşa İlkokulu öğrencisi  Zeynep Kılıç.
-Liselerde şiir yarışması ikincisi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi  Büşranur Çekitaş
-Ortaokullarda kompozisyon yarışması ikincisi İmam-hatip Orta okulu öğrencisi  Aslı Çelik.

-İlkokul Kızlarda Cumhuriyet koşusu kros yarışması ikincisi Geyve İlkokulu öğrencisi Elvan Kabataş

-İlkokullar arası Erkekler Cumhuriyet koşusu kros yarışması ikincisi Osmangazi ilkokulu öğrencisi Furkan Akın
-Ortaokullar arası Kızlar Cumhuriyet koşusu kros yarışması ikincisi Geyve Ortaokulu öğrencisi Sevdenur Çakır

-Orta okullar arası Erkek Cumhuriyet koşusu kros yarışması ikincisi İmamHatip Ortaokulu öğrencisi Mücahit Çelik

-Liseler arası Kızlar Cumhuriyet koşusu kros yarışması ikincisi Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencisi Damla Çelik

-Liseler arası Erkek Cumhuriyet koşusu kros yarışması ikincisi METEM  öğrencisi Rafi Yavuz.
3.Olan Öğrenciler:

-İlkokullarda  resim yarışması üçüncüsü Cemal Gürsel İlkokulu öğrencisi Sude Çapoğlu

-Liselerde şiir yarışması üçüncüsü  Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ensar Tuğalp Kanmaz.
-Ortaokullarda kompozisyon yarışması üçüncüsü  İmam Hatip Orta okulu öğrencisi  Alperen Eser.

-İlkokullar arası Kızlar Cumhuriyet koşusu kros yarışması üçüncüsü Geyve ilkokulu öğrencisi Esra Yesin.

-İlkokullar arası Erkekler Cumhuriyet koşusu kros yarışması üçüncüsü Atatürk İlkokulu öğrencisi Eren Yaldız,

Ortaokullar arası Kızlar Cumhuriyet koşusu kros yarışması üçüncüsü Osmangazi Ortaokulu öğrencisi Ayşegül Çiçek, 

-Ortaokul Erkekler Cumhuriyet koşusu kros yarışması üçüncüsü Atatürk Ortaokulu öğrencisiBerkant Kırkhan,

-Lise Kızlar arası Cumhuriyet koşusu kros yarışması üçüncüsü 

Geyve Anadolu Lisesi öğrencisi Rukiye Duman.

-Lise Erkekler arası Cumhuriyet koşusu kros yarışması üçüncüsü Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi öğrencisi Selçuk Çevik.

Programın düzenlenmesini Milli Eğitim Müdür yardımcısı Aydın Bal, sunuculuğunu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmeni Mehmet Aydoğan ile Geyve Anadolu Lisesi öğretmeni İsmet Taşar yaptı.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

bahis siteleri