Kışlaçayspor’un Hendekdereköyspor Faturası Ağır Oldu..
23 okunma

Kışlaçayspor’un Hendekdereköyspor Faturası Ağır Oldu..

ABONE OL
14.02.2022 15:03
Kışlaçayspor’un Hendekdereköyspor Faturası Ağır Oldu..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DİSİPLİN KURULU KARARINI AÇIKLADI!

Sakarya Süper amatör B Grubu 11 haftasın Sezonun İkinci yarısının ilk müsabakası olan Kışlaçayspor – Hendekdereköyspor  maçının 74 dakikasında Kışlaçayspor oyuncusu Kemal Şimşek ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü ve oyun dışına çıkarken yedek kulübesinde Kışlaçayspor Antrenörü Ayhan Aldemir – Hendekdereköy  taraftarlarının Kışlaçayspor yedek kulübe arkasında durmamasını söyleyen Ayhan Aldemir tribününe gidin demesine rağmen taraftalar orda bulunmuş ve tartışmaya girilmiş ve maçın hakemi tarafından yardımcılar tarafından hiç uyarı almadan Kırmızı kart görmüş 30 Gün  Hak Mahrumiyeti alarak ihraç edilmiştir.

Kışlaçay Arena Stadı’nda oynanan müsabakada konuk ekip Hendedereköyspor’un 2-0 lik  üstünlüğü ile devam eden karşılaşmaya 74 dakikasında Kışlaçayspor oyuncusu Kemal Şimşek’e ikinci sarı karttan kırmızı kart çıktı 4 maç ceza aldı..

Kışlaçayspor Antrenörü Ayhan Aldemir – Hendekdereköyspor  taraftarlarının Kışlaçayspor yedek kulübe arkasında durmamasını söyleyen Ayhan Aldemir tribününe gidin demesine rağmen taraftalar orda bulunmuş ve tartışmaya girilmiş ve maçın hakemi tarafından yardımcılar tarafından hiç uyarı almadan 30 Gün  Hak Mahrumiyeti alarak ihraç edilmiştir.

TARAFTLAR KARARLARA TEPKİ GÖSTERDİ…

Sakarya Süper Amatör Lig B Grubu 11-Hafta Müsabakası Kışlaçayspor – Hendekdereköyspor müsabakasında Hakem Sedat Yılmaz verdiği kararlar ile taraftarların tepkisini aldı..

DİSİPLİN KURULU KARARINI AÇIKLADI 1 OYUNCUMUZA VE HOCAMIZA CEZA ÇIKTI!

Açıklanan disiplin kurulu kararlarında…..

Kışlaçayspor 0-3 Hendekdereköyspor Müsabakasının  74  Dakikasında ikinci sarı karttan oyundan atılan Kemal Şimşek’e  4 Maç  Antrenörümüz Ayhan Aldemir’e  30 maç hak mahrumiyeti cezası çıktı.

Sezonun İkinci Yarası Kalan Maçlarında Kemal Şimşek 4 Maç  Antrenörümüz Ayhan Aldemir 30 Gün Hak Mahrumiyeti  görev alamayacak..

Kışlaçayspor Yönetimi : 11-Hafa Müsabakası Kışlaçayspor – Hendekdereköyspor müsabakasında Yayında Olan Kışlaçay Medyanın Canlı Yayın Görüntüsünü Disiplin Kuruluna Savunma Olarak Sundu..

İŞTE O GÖRÜNTÜLER…

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
  • Hasan

    O darafdan bizden değildir neden bize mal etiyorsun biz dost ve kardeşiz bu zamana kadar Kışlaçayspor ile hiç bir sorun yaşamadık